Audi Q7 obudowa subwoofera

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BASSER
  • Dostępność: zapytaj o dostępność  (1 szt.)
    Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 400,00 zł

Do samochodu Audi Q7 1 2005 - 2015, głośnik 12"/30cm, objętość 38 litrów

 

 

Parametry produktu

Płyta MDF
Tkanina Szara Melanż
Rozmiar głośnika 12"/30cm
Otwór montażowy głośnika (mm) 282
Podfrezowanie pod głośnik (mm) 322
Głębokość głośnika (mm) 180
MAX średnica magnesu (mm) 282
Objętość obudowy zamkniętej (litry) 38
Waga (kg) 13,00
Szerokość obudowy (mm) 585
Wysokość obudowy (mm) 225
Głębokość obudowy (mm) 585

Obudowa subwoofera Fit-Box jest idealnym sposobem na poprawę basu w samochodzie. Dzięki dopasowaniu do pojazdu zajmuje możliwie mało miejsca i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu auta. Parametry skrzyni są tak dobrane, by dało się w nich zamontować większość subwooferów dostępnych w sprzedaży i jednocześnie zapewnić świetne brzmienie basu w aucie.

 

Obudowy BASSER produkowane są w Polsce, niemal w całości z produktów pochodzących z Unii Europejskiej. Do ich wykonania używamy najlepszych jakościowo płyt MDF znanych marek. Tkanina charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki temu nawet po wielu latach skrzynie wyglądają jak nowe. W obudowach BASSER subwoofer zagra tak, jak chciał jego producent.

 

Przed zakupem Fit-Box'a prosimy o sprawdzenie czy obudowa pasuje do Twojego samochodu. Prosimy też o zwrócenie uwagi czy w Twoim modelu auta nie ma dodatkowych modułów lub innych urządzeń w miejscu montażu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze sprzedawcą lub prześlij zdjęcie celem weryfikacji. W niektórych przypadkach trzeba liczyć się z koniecznością nacięcia, wycięcia lub przewiercenia poszczególnych elementów samochodu w celu poprawnego montażu obudowy. Za prawidłowe i  bezpieczne zamocowanie oraz dodatkowe elementy montażowe odpowiada monter. Zalecamy wykonanie instalacji  w profesjonalnym zakładzie car audio.