Digital Designs A5

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Digital Designs
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność  (2 szt.)
    Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 1 129,00 zł
Wzmacniacz Digital Designs A5. Montaż w Warszawie 503 503 033
Montaż

Wystarczy porównać wzmacniacze z serii A z dowolnymi produktami konkurencji. W konstrukcjach DD Audio wykorzystano bowiem rozwiązania i technologie znane z najlepszego sprzętu klasy high-end. Ale jednocześnie zachowano rozsądną cenę. I wszechstronność. Wzmacniacze z serii A występują bowiem w różnych konfiguracjach, by maksymalnie ułatwić dobranie odpowiedniego modelu do Twojego systemu audio w samochodzie. Nie tylko Ty będziesz zadowolony. Także Twój instalator.A5 to wzmacniacz czterokanałowy. Sprzęt w sam raz dla poszukujących najbardziej uniwersalnego rozwiązania w przypadku większego zapotrzebowania na moc. Ale wciąż ekonomicznego. Zakup DD Audio A5 nie zrujnuje kieszeni. Trudno o bardziej przystępną cenę w przypadku możliwości wzmacniacza A5.


Wzmacniacz generuje moc ciągłą 4 x 90W w przypadku konfiguracji 4 Ohm. Wystarczy jednak zmienić impedancję do 2 Ohm, by zwiększyć moc do 130W na każdy z czterech kanałów. Mocy powinno zatem wystarczyć w przypadku wielu głośników dostępnych w sklepach. Niemniej, by ułatwić wybór DD Audio szczególnie poleca stworzenie zestawu z głośnikami takich serii jak CXS oraz zestawów komponentowych CS.


DD Audio A5 pod względem możliwości technicznych jak i parametrów stanowi klasę samą dla siebie. Bardzo niski współczynnik zniekształceń a także >95dB (stosunek sygnał/szum) oznaczają, że nawet bardziej wymagający instalatorzy uwzględnią wzmacniacz podczas planowania budowy systemu audio w samochodzie.


DD Audio A5 dostosowano do współpracy ze źródłami dźwięku różnej klasy. By zniwelować niższe napięcie na wyjściu sygnału audio z przedwzmacniacza w radiu samochodowym do dyspozycji jest płynna regulacja czułości wejść. I to w dość szerokim zakresie: od 0,2 V do 6V. Dzięki temu nawet w najbardziej ekonomicznych zestawach DD Audio A5 przyda się, by pomóc wykorzystać jak najwięcej możliwości zainstalowanego zestawu audio.


Wzmacniacz zbudowano na niezawodnych podzespołach i sprawdzonych rozwiązaniach. Dlatego można na nim polegać. Bez wyjątku. We wzmacniaczu zastosowano tranzystory Mosfet, płynnie regulowane filtry dolno (50Hz – 500Hz) i górnoprzepustowe (50Hz-5kHz), kontrolowane wzmocnienie bass boost w zakresie 45 Hz (0-12 dB), dodatkową parę wyjść sygnału audio do kaskadowej konfiguracji kilku wzmacniaczy, układ „cichego” włączania, zaawansowany system zabezpieczeń oraz dostosowanie do stabilnej pracy w przypadku obciążenia 2 Ohm.

 

Dane techniczne:


Liczba kanałów 2, 3 lub 4
Moc RMS przy 1 Ohm -
Moc RMS przy 2 Ohm 130 x 4CH
Moc RMS przy 4 Ohm 90W x 4CH, 230W x 2CH
Współczynnik tłumienia > 100
Wymiary w calach 15.74 x 9.44 x 2.08
Wymiary w milimetrach 40 x 24 x 5,30
Moc Szczytowa 1200W
Czułość wejściowa 0.2V-6V
Sygnał /Szum S / N Ratio > 95dB
Maksymalny poziom zniekształceń THD 0,05%
Testowane napięcie 14.4V
Nachylenie zwrotnicy 0-12dB
Zmienny filtr górnoprzepustowy 50Hz-5kHz
Zmienny filtr  dolnoprzepustowy 50Hz-500Hz
Wire Gauge (zasilanie i masa) Spade Terminal
Wire Gauge (wyjście głośnikowe) Spade Terminal