HiFonics Brutus BXi2000D

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFonics
  • Dostępność: zapytaj o dostępność  (2 szt.)
    Czas realizacji: Na zamówienie 5-10 dni
  • szt.
  • 1 499,00 zł
BRUTUS B3 DIGITAL MONOBLOCKS

Brutus to seria wzmacniaczy monofonicznych skonstruowanych do zasilania subwooferów w pełnym zakresie mocy. Wykończenie nawiązujące do pełnozakresowych wzmacniaczy z serii Zeus pozwala na zaawansowaną zabudowę ujednoliconą pod względem wyglądu. Szeroki przekrój oferowanych mocy sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiedni model do oczekiwań lub posiadanego subwoofera.
 

Doskonale przemyślane konstrukcje wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje posiadają dużą wydajność – 80%, przez co idealnie zasilą każdy subwoofer.


Wszystkie modele wyposażone są w funkcje master/slave, co pozwala na połączenie dwóch takich samych modeli w jeden wspólny układ o podwójnej mocy.


Projektanci zastosowali nowy układ klasy D o wysokim współczynniku tłumienia. Użyto również dwustronnej płyty wzmocnionej miedzią. Wzmacniacze posiadają również zbalansowane wejście liniowe. Obudowa będąca radiatorem zakończona jest elementami aluminiowymi, również gałki potencjometrów regulacyjnych wykonane są z aluminium. Na uwagę zasługują również solidne śrubowe terminale zasilające i głośnikowe. Na wyposażeniu jest przewodowy sterownik podbicia basu.


Nową funkcją jest parametryczny regulator basu, pozwalający na szeroki zakres ustawień. Nie tylko poziom basu jest regulowany w zakresie 0-18dB, można również ustawić częstotliwość podbicia, jak również współczynnik Q ( szerszy lub węższy zakres częstotliwości ).


Wzmacniacze z serii Brutus posiadają logo HiFonics o przełączanym kolorze podświetlenia biały/niebieski.


Wzmacniacze z serii Brutus były testowane przez fachowa niemiecką prasę plasując się w klasach „Spitzenklasse” lub „Absolute Spitzenklasse”


PARAMETRY:

Wzmacniacz mono firmy HiFonics model BXi2000D przeznaczony jest do zasilania subwooferów dużej mocy

Moc wzmacniacza

1 x 500W RMS przy 4 Ohm
1 x 750W RMS przy 2 Ohm
1 x 1000W RMS przy 1 Ohm

Filtr dolnoprzepustowy, Filtr subsoniczny, Tryb pracy Master/Slave, Płynna regulacja fazy
Zaawansowana kontrola basu, wejście sygnału zbalansowanego
Wymiary  260 x 60 x 350/380 mm
Wydajność do 82%