ETON RSR 160 - zestaw odseparowany

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Eton
  • Dostępność: zapytaj o dostępność  (2 szt.)
    Czas realizacji: Wysyłka w 24 h
  • szt.
  • 1 499,00 zł

Zestaw odseparowanych głośników samochodowych o średnicy wooferów 165mm

Charakter dźwięku - nadzwyczajny ! System wyróżnia się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami i precyzyjnym charakterem dźwięku.

System skonstruowany został w 2013 roku, kiedy to wprowadzono szereg nowości i udoskonalono wiele produktów. Nowy system RSR 160 jest czymś bardzo wyjątkowym. Membrana głośnika niskotonowego składa się z mieszanki węglowej i materiały Rohacell i zbudowana jest w konstrukcji Sandwich dla niesamonitego wzmocnienia odtwarzania basu. Również w zakresie tonów średnich głośnik przekonuje linearnością odtwarzania.


Terminale głośnikowe posiadają zaciski śrubowe jak również połączenie wtykowe. Skonstruowany na nowo magnes posiada zoptymalizowany system przepływu powietrza i zbalansowane wzmocnione pole magnetyczne. Magnes został wyposażony w gumową osłonę.

Głośniki wysokotonowe posiadają ręcznie powlekane jedwabne membrany zapewniają stałą najlepszą wydajność dynamiczną. Również zaawansowane technicznie zwrotnice zostały precyzyjnie skonstruowane i udoskonalone
.

Już przy pierwszym odsłuchu system RSR 160 robi doskonałe wrażenie. Głosy i instrumenty brzmią z naturalną obecnością, na wysokim poziomie akustycznym.  System RSR 160 wyznacza charakter dźwięku Made in Germany.